24.3.2018 62. MORAVSKÝ PLES

Ten čas nám rychle letí. 24.3.2018 se konal v Paláci Žofín již 62. Moravský ples. Do Prahy se sjelo velké množství přátel z Moravy. Celý ples zahájilo tradiční defilé s vystoupením přítomných spolků. Všichni společně vytvořili neopakovatelnou atmosféru, která k Moravským plesům patří. V rámci předtančení se neslo sálem „Nad Lobodicamaoseka se třese…“ to jsme předvedli naším předtančením tanec cófavá. Stejně jako my, všechny účinkující spolky předvedly to nejlepší. A celé zahájení vyvrcholilo společným zpěvem Moravo, Moravo.

Všechny prostory Žofína obsadili tance a zpěvu chtiví návštěvníci plesu. Každý si našel svou muziku, u které se dobře bavil. Samozřejmě nechyběla Moravská beseda, která je velice populární mezi tanečníky i návštěvníky plesu.

Zdeněk s Luckou Iva s dcerami Mirek Říha a ostatní zástupci pražských spolků Slováků Hanáků a Valachů spokojený Mirek Konečný s květinou, kterou obdržel u příležitosti konání již 25. Moravského plesu v novodobé historii po roce 1989 zahajovací průvod se zástupci z Hané Pavlína a Mirek v zahajovacím průvodu naše omladina v zahajovacím průvodu na pódiu Hanáci Lucka se Zdeňkem a Valašský pár jsme připraveni na předtančení začíná naše předtančení Eva s Pavlem diagonála náš starosta David Procházka společný tanec krojovaných s KLASem je stále veselo ještě jednou Pavlína s Mirkem při nástupu a v pozadí ostatní naši členové společné foto na schodech v šatně jsme si už v civilu trochu odpočinuli a občerstvili se

30.09.2018 21:10 | Autor: Mirin